PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32495}

12 prac Asteriksa

Les douze travaux d'Astérix
7,6 77 401
ocen
7,6 10 1 77401
7,2 12
ocen krytyków
12 prac Asteriksa
powrót do forum filmu 12 prac Asteriksa

Obelix??

ocenił(a) film na 10

mam pytanie, czy Obeliks naprawdę skonsumował bestię? bo ja zawsze myślałam że tam jej nie było tylko był straszny tunel z wyjściem na miasto. Co wy sądzicie?

ocenił(a) film na 10
The_Darkest_Charlotte

Myślę, że ją zjadł. W końcu to Obelix.

The_Darkest_Charlotte

jak dla mnie to był to poprostu straszny tunel przez ktory trzeba bylo poprostu przejsc a na koncu bylo wlasnie wyjscie na miasto. chyba ze ogladalem jakas okrojona wersje ;d

ocenił(a) film na 7
The_Darkest_Charlotte

Mi sie wydaje że ta domniemana bestia to tylko zwykła ściema żeby tylko ich (Asterixa i Obelixa) tylko przestraszyć i zniechęcić od wykonania zadania. Chociaż z drugiej strony.... po wyjściu z jaskini Obelix powiedział: "Jednego na trawienie" to może rzeczywiście ją zjadł tyle że nie pokazali jej jak wygląda

The_Darkest_Charlotte

Tak, zjadł.

kendo777

Zawsze, od dziecka, wierzyłam, że ją zeżarł :]

The_Darkest_Charlotte

Oczywiście, że ją zjadł! Zwłaszcza, że była pora obiadu ;)

ocenił(a) film na 9
Kikispy

Kiedyś myślałem, że zjadł. Po dzisiejszym seansie wydaje mi się, że to zadanie było bardziej aluzją do walki ze sobą i własnym strachem ;) a bestii nie było ;)

ocenił(a) film na 9
The_Darkest_Charlotte

Ja nigdy, jeszcze jako kilkuletnie dziecko, nie mogłam uwierzyć w to, żeby Obelix rzeczywiście zjadł tę bestię. Sądzę tak, jak i inni tutaj - że bestii nie było, chodziło o pokonanie własnego strachu. A dlaczego utrzymywał po wyjściu, że ją zjadł? A może dlatego, żeby nie robić szumu twierdzeniem, że pogłoski były nieprawdziwe...? ;)

ocenił(a) film na 8
The_Darkest_Charlotte

Ja do dzisiaj myślałam, i innej opcji do siebie nie dopuszczałam, że to był zwykły tunel bez żadnej bestii i chodziło o zmierzenie się z własnym strachem. Nie przypominam sobie, żeby Obelix mówił cokolwiek o tym, że zjadł potwora. Była 12:12 i poprosił o "jednego na trawienie", ale wiązałabym to raczej z jego przekonaniem, że zaraz się naje. Teraz to już sama nie wiem :O

The_Darkest_Charlotte

Chyba jednak zjadł :P
http://youtu.be/OmZkeBv3uFc

The_Darkest_Charlotte

Wiadomo, że zjadł.
Przecież to tak oczywiste, jak to, że Ziemia jest okrągła:D

The_Darkest_Charlotte

Jak dla mnie bestia czy raczej "bestia" to był film. Bohaterowie wchodząc dostali dwa bilety. Owszem po drodze były jakieś dziwne zjawy czy nawet grający w tenisa ale to moim zdaniem symbolizowało reklamy w kinie. A na koncu tunelu były błyski światła i asterix powiedział ooo bestia jakby film był tam wyświetlany. Gdy wyszli i zapytani jaka była bestia stwierdzili ze całkiem niezła jakby to był całkiem dobry film. Taka jest moja interpretacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones