Mieczysław GajdaI

6,8
657 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mieczysław Gajda

głos z różnych bajek, np.: Scooby i Scrapy Doo, Smerfy, Kaczor Duffy, Kot Tip Top i inne :D

armin84

Proszę jeszcze dodać "Przygody Bosco". Żaden inny polski aktor już by tak znakomicie nie zdubbingował Żabona, mogę się założyć. ;)

joanna_kordus

Popieram zdanie szanownej swojej przedmówczyni. Jestem również zdania, że żaden polski aktor jak właśnie pan Gajda tak doskonale by nie zdubbingował postać Żabona z "Przygód Bosco" jak właśnie on. Wielka szkoda tylko, że nie ma w Internecie nigdzie wersji tego serialu właśnie ze starym, dobrym dubbingiem. Chętnie bym znów posłuchał pana Gajdy w roli Żabona. :)

armin84

Obejrzałam niedawno kilka odcinków "Zwariowanych Melodii" z Duffym i pragnę zauważyć, że Duffy w wykonaniu pana Gajdy wydawał takie same okrzyki jak Smerf Ważniak. Okrzyki przerażenia Duffy'ego w wykonaniu pana Stefana Knothe już nie dorównywały tym w wykonaniu pana Gajdy. :)

armin84

Dla mnie Mieczysław Gajda zawsze był i będzie Smerfem Ważniakiem. :) To jego życiowa rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones